Як допомогти собі, щоб мати ресурс підтримати дитину❓

У разі небезпеки в літаку кисневу маску спочатку вдягають на себе, а потім на дітей. Про це правило, здається, усі знають. Адже якщо дорослий «відключиться» – дитина сама собі не допоможе.  А от коли йдеться про тривожний стан і ментальне здоров’я, батьки чомусь про себе забувають. Хоча й тут це правило більш ніж доречне. Дитина завжди підлаштовується під маму з татом, і в емоційному плані також. І якщо дорослим страшно, небезпека їх паралізує – діти відчувають те саме.

09:47:59 04.01.2024

ІДЕНТИФІКАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН – ЦЕ НЕОБХІДНО!

Реєстрація тварин є частиною державної політики, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і відтак є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

15:36:02 03.01.2024

Повідомлення RASFF

До Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 15.12.2023 № 11.1.3-21/26380 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8648 (далі - повідомлення RASFF). Відповідно до повідомлення RASFF у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollod.o.o., Ptuj) до України (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП», вул. Кольберга 3-А, м. Львів, 79013), виявлено високий вміст летючих компонентів і сильний неприємний запах.

15:13:08 03.01.2024

Потужні інтерв’ю з гостями спеціального сезону подкасту «Простими словами», що виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Про втому від страху та способи покращити свій психологічний добробут – легендарний Роберт Сапольськи, нейробіолог, професор Стенфордського університету.

13:34:03 03.01.2024

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Березнегуватська селищна рада повідомляє, що 12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі - Закон), яким відновлено декларування та функції НАЗК.  Відповідно до Закону розпочинається етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021-2022 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 2 статті 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати селищної ради  зобов’язані подати щорічні декларації за 2021-2022 роки до 31 січня 2024 року, а за 2023 рік – до 31 березня 2024 року включно шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі е-декларація).

10:03:15 03.01.2024

Нав’язливі думки бувають у всіх. Вони виникають нізвідки і ніби чіпляють нас на гачок, витісняючи все інше

Перше, що ми робимо — намагаємося відволіктися. Але це як «не думай про слона»: що більше відганяєш від себе нав’язливу думку, то більше вона виснажує. Тож коли відчуваєте, що провалюєтеся, спробуйте прості кроки:

09:36:41 03.01.2024

Центр здоров'я та розвитку "Коло сім'ї"

«Ми свідомі, ворог цілить отаким ракетним терором не просто у військові об’єкти і критичну інфраструктуру. Він цілить у наш дух. У нашу стійкість. У нашу єдність. І що ми протиставимо йому, крім потужної ППО і сили ЗСУ? – ще більше стійкості, ще більше єдності!»

10:01:39 02.01.2024