Обирай ДШВ!

Десантно-штурмові війська - це шлях, на якому солдат стає воїном, де сміливі стають неспинними, де сильні стають могутніми, де рішучі стають нездоланними!

12:09:10 28.12.2023

Комунікаційні майданчики Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

За ініціативою першої леді України Олена Зеленська створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.

10:04:28 28.12.2023

На жаль, це не шоу! Стадіон Фемелі про мінну безпеку

Інформаційне агенство РеІнформ разом з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготували відеоролики з мінної безпеки. Правила поведінки з ВНП можуть врятувати життя українцям, які наразі проживають на прифронтових або деокупованих територіях.

09:21:59 28.12.2023

Обирай ДШВ!

Десантно-штурмові війська - це шлях, на якому солдат стає воїном, де сміливі стають неспинними, де сильні стають могутніми, де рішучі стають нездоланними!

14:43:45 27.12.2023

Прозорість та підзвітність: стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях про корупційні злочини

Від початку року територіальними слідчими відділами, у тому числі слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, здійснювалось досудове розслідування у 142 кримінальних провадженнях про корупційні злочини, що на 34 або (61,9 %) більше, ніж за аналогічний період часу 2022 року.

14:24:26 27.12.2023

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

27.12.2023 об 11.40 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/сек. Така погода збережеться до кінця доби. Перший рівень небезпечності жовтий».

13:05:37 27.12.2023

Шановні громадяни!

Для оперативного вирішення питань щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за  оновленими телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

11:50:46 27.12.2023

На жаль, це не шоу! Даша Астаф'єва про мінну безпеку