Дата: від до Скинути

Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища

04 лютого 2021 року в кабінеті селищного голови відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища.

17:35 04.02.2021

Незважаючи ні на що, життя йде вперед

Це довели депутати селищної ради сьомого скликання, зібравшись на XXII позачергову сесію. Хоча вибори відбулися, вони, відчуваю­чи свою відповідальність перед громадою, не за­лишились байдужими до людей. Перед початком засідання всі питання, які планувалося винести на розгляд народних обран­ців, розглянули на спіль­ному засіданні комісій, яке вела депутат Ірина Богуш.

16:39 05.11.2020