Вся сила в єдності

З метою виховання в учнівської  молоді патріотизму, любові до України, набуття гуртківцями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни, розвитку військово-прикладного спорту, формування у молоді високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, стійкості, наполегливості, дисциплінованості,  з листопада 2023 року по квітень 2024 року  в рамках змагання проводилась відкрита Першість Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.  Календар відкритої Першості з військово-прикладних видів включав чотири тури: «Мінна безпека», «Тактична медицина», «Змагання операторів БПЛА», «Тактико-спеціальна підготовка».

16:14 30.04.2024

Музичне відновлення

З 1-го вересня, після тривалої вимушеної перерви в Березнегуватській Дитячій мистецькій школі відновилося навчання. Діти, попри всі проблеми, труднощі та небезпеку, навчаються музиці – вони грають, співають, слухають музику  світових класиків та українську народну, розвивають свої здібності.

15:47 30.04.2024

Шановні прикордонники та ветерани прикордонної служби!

Прийміть щирі привітання з Вашим професійним святом. Ваша професія вимагає хоробрості, рішучості та витримки. В момент російського вторгнення ви першими прийняли бій і показали ворогу, що Україна не підкориться. Кожного дня, кожну хвилину ви робите неймовірне, щоб захистити наш кордон. Ваша патріотичність і вірність українському народу стала однією з головних перепон для агресора при спробі захоплення нашої країни.  Ми вдячні кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. Дякуємо Вам за мужність та героїзм! Вічна пам'ять загиблим прикордонникам! З нагоди Дня прикордонника України хочу побажати Вам міцного здоров’я, терпіння та вірних побратимів. Успіхів Вам у виконані поставлених завдань, мирного неба усім нам та якнайшвидшої Перемоги. Зі святом! Слава Україні! Слава її прикордонникам!

10:43 30.04.2024

Засідання бюджетної комісії

18 квітня 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Провела засідання голова комісії – Богуш Ірина.

17:03 19.04.2024

Засідання виконавчого комітету

17 квітня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 14 питань. Члени виконавчого комітету схвалили проєкти рішень Березнегуватської селищної ради:

17:30 17.04.2024

Засідання земельної комісії

16 квітня 2024 року о 9.00 годині відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища.Вела засідання голова постійної комісії –Доценко Вікторія. У засіданні комісії взяли участь 6 депутатів. До плану роботи постійної комісії було включено 17 питань. Всі питання були детально опрацьовані членами комісії. Участь в роботі комісії  взяли  старости старостинських округів. З окремих питань порядку денного було заслухано заявників. По кожному  питанню прийнято відповідні рекомендації постійної комісії, з урахуванням яких будуть підготовлені проєкти рішень для подальшого розгляду  на сесії селищної ради.

17:06 16.04.2024

Засідання земельної комісії

17:06 16.04.2024

Засідання виконавчого комітету

12 квітня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 46 питань.

11:37 12.04.2024