Шановні колеги!

Направляємо до Вашого відома та використання у роботі лист Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.03.2021             № 47-09/13157/21.

15:07:28 23.03.2021

Порядок одержання допуску (посвідчення) на право роботи пов’язаної із пестицидами і агрохімікатами

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання допуску (посвідчення) та посвідчення на право роботи із зазначеними препаратами).

14:44:25 23.03.2021

Уряд схвалив частки акцизного податку з пального до місцевих бюджетів громад Миколаївщини на І півріччя 2021 року

17 березня Уряд затвердив зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію країни пального до загального фонду місцевих бюджетів територіальних громад. Відповідною урядовою постановою затверджено:

16:11:10 22.03.2021

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до статей 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", розпорядження селищного голови від 13 грудня 2019 року №65-р «Про внесення змін та доповнень до розпорядження селищного голови від 21 грудня 2018 року №45-р «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Березнегуватської селищної ради» (із змінами), пункту 1 частини першої статті 10 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", частини першої статті 6 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", Березнегуватська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування –

15:16:44 22.03.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Березнегуватська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Березнегуватської селищної ради».

16:58:30 18.03.2021

НА МИКОЛАЇВЩИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

15:43:09 15.03.2021