НА МИКОЛАЇВЩИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

15:43:09 15.03.2021

Шановні мешканці селищної ради!

Рішенням Березнегуватської селищної ради від 23.12.2020 року №11 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки» передбачено виплату грошової винагороди спортсменам-переможцям  Березнегуватської селищної ради та їх тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту за попередній рік. Відповідно до рішення селищної ради від 02.03.2021 року №22 створено Комісію з визначення спортсменів-переможців, тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту для призначення виплати грошових винагород.

14:27:42 12.03.2021

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ !!!!!

Березнегуватська селищна  рада  запрошує  Вас  прийняти участь на  громадське обговорення    проєкту  рішення Березнегуватської селищної ради   «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Березнегуватської селищної  ради», яке відбудеться    12 березня  2021 року  о 14-00 год.  у сесійному  залі  селищної  ради.

09:13:54 11.03.2021