Оголошення

Інформація про виплати за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує що, станом на 17 грудня  2020 року профінансувало надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 01 грудня включно ( 100%) а саме:

15:51:29 22.12.2020

Про заходи, що вживаються з метою недопущення занесення на територію Миколаївської області, збудника африканської чуми свиней

З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі – АЧС), усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС у відповідності до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

13:46:47 17.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з технічною несправністю офіційного вебсайту Березнегуватської районної ради з проєктами рішень районної ради, результатами їх розгляду, рішеннями районної ради та іншою інформацією, яка оприлюднюється відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», можна ознайомитись на інформаційному стенді, розміщеному у приміщенні (холі) адміністративної будівлі районної ради за адресою: смт Березнегувате, площа Соборно-Миколаївська, 1 (І поверх).

15:46:19 25.11.2020

ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ГРОМАДЯН МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Миколаївській області діє Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки (Нова редакція), затверджена рішенням Миколаївської обласної ради від 25.09.2020 № 2 (далі – Програма).

11:48:00 24.11.2020

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Березнегуватська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування –

09:53:16 23.11.2020