ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Управління фітосанітарної безпеки, доводить до Вашого відома, що  за результатами проведених до встановлення стійкого снігового покриву обстежень встановлено, що на посівах сільськогосподарських культур тривав слабкий розвиток мишоподібних гризунів. Шкідниками заселено близько 20% площ зернових культур за чисельності 0,5-2 колонії на гектар. На посівах ріпаку гризуни виявлялися на 20-30% площ при середній чисельності 1-1,5 колонії на гектар.

14:35:19 28.01.2021

Існує вірогідність перекриття автомобільних доріг в Миколаївській області з 20.00

Синоптики попереджають про активізацію циклону над півднем України. До кінця доби 27 січня та протягом доби 28 січня у Миколаївській та Одеській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу.

10:27:04 28.01.2021

Земельна реформа – очевидні зміни на краще

З метою підтримки інформаційної кампанії про земельну реформу в Україні управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації надає для ознайомлення відеоматеріал:

08:37:58 27.01.2021

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

По Миколаєву та області протягом доби 27-го січня вночі та ранком 28-го січня складні погодні умови.

15:54:04 26.01.2021

Спеціалізоване навчання за програмою «Зимова школа GESI»

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації повідомляє, що Ukrainian Food Valley за підтримки Програми (USAID) з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошують про набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою «Зимова школа GESI», метою якої є підвищення продуктивності та операційної досконалості, масштабування виробництва та продажів продукції, підвищення стандартів якості та безпеки продуктів харчування, впровадження інновацій та міжнародних практик ведення агробізнесу в Україні.

15:38:48 26.01.2021

Узагальнений матеріал результатів перевірки дотримання санітарного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної хвороби

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території Березнегуватського району, в межах своїх повноважень, щоденно здійснює перевірку закладів торгівлі, громадського  харчування, закладів освіти  щодо дотримання протиепідемічних заходів з профілактики поширення  корона вірусної хвороби  згідно Постанов Головного державного санітарного лікаря України,  Постанови КМУ від 29.04.2020 №313 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2020 №211».

11:20:34 25.01.2021

Інформація про виплати за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує що, станом на 21січня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 20 грудня включно ( 100%) а саме:

10:59:37 25.01.2021