ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД УПРАВЛІННЯ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

Управління фітосанітарної безпеки інформує про прийняття  головою Баштанської РДА В. Дмитрів розпорядження від 13.08.201 №207-р про накладання карантину на територію смт. Березнегувате, яке  обумовлено необхідністю запровадження карантинного режиму на території населеного пункту смт. Березнегувате Баштанського району у зв’язку із виявленням наявності регульованих шкідливих організмів , а саме Південноамериканської томатної молі (Tuta absoluta Meyr). Факт виявлення наявності карантинного організму Південноамериканської томатної молі (Tuta absoluta  Meyr) підтверджується  актом обстеження на встановлення фітосанітарного стану:

15:11:45 20.08.2021

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ

У період з 25 по 27 серпня 2021 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Новоукраїнка та смт Березнегувате.

12:33:55 20.08.2021

Шановні мешканці селища Березнегувате!

13:31:32 12.08.2021