РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

За результатами засідання конкурсної комісії для  проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти Березнегуватської селищної ради, яке відбулося 02.09.2021 року, до участі в конкурсі допущено:

14:08:57 03.09.2021

ПОРА ОСІННЬО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Насіння та ґрунтовий покрив є джерелом збудників хвороб, які представляють серйозну небезпеку для посівів сільськогосподарських культур. Також рослинні рештки, бур’яни, багаторічні насадження є резерватором збудників і хвороб, які за сприятливих метеорологічних умов  та при наявності вразливої культури  або рослини – живителя набувають масового поширення, сприяючи пошкодженню рослин і втрати врожаїв.

11:54:42 03.09.2021

Легалізація зайнятості населення та виплати заробітної плати

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності. Для роботодавця нелегальна праця може принести нестабільність у діяльності, відсутність відповідальності працівника, можливість безкарного заподіяння матеріальної шкоди, неналежне виконання трудових обов’язків. Для найманого працівника неоформлені трудові відносини несуть нестабільність щодо можливого припинення трудових відносин у будь-який час і без належного обґрунтування, повну відсутність соціальних гарантій, передбачених державою для найманих працівників і у майбутньому – мізерні пенсії.

09:56:11 03.09.2021

Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам станом на 30 серпня 2021 року

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує, що станом на 30 серпня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками поданими роботодавцями по 5 липня 2021 року включно ( 100%) , а саме: На оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) – 787953,38 грн.; Допомога по вагітності та пологах – 372029,50 грн.; Допомога по тимчасовій непрацездатності, пов’язані з виробництвом – 67185,56 грн. Щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членів їх родин у разі смерті потерпілих виплачені за липень місяць 2021 року, з початку року їх сума склала 41933,32 грн.  Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від ФССУ.

16:05:54 30.08.2021

Оголошення про конкурс на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради

Правові підстави проведення конкурсу: Конституція України, Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанова КМУ від 27.12.2017 р. №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників ВИПУСК 78 Охорона здоров’я»,затверджений міністерством охорони здоров’я України від 29.03.2002 р. №117, Постанова КМУ від 21.08.2019 р. №792 «Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення сесії Березнегуватської селищної ради від 17.06.2021 №7 Про внесення змін до рішення селищної ради від 26 травня 2021 року №12 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради»,від 26 серпня 2021  №57 «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Комунального некомерційного підприємства « Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради

09:08:00 28.08.2021