ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!!!

З метою забезпечення наведення належного санітарного стану селища, сіл, та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя жителів громади, Березнегуватська селищна рада звертається до кожного домовласника, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, приватних підприємців, з проханням до 15 серпня навести порядок (прибирання сміття, викос трави, тощо...) на прибудинкових територіях, біля своїх дворів та територіях прилеглих до об’єктів бізнесу, соціальної сфери, об’єктів господарювання!

16:39:38 05.08.2021

Не нашкодь

СЕКТОР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

19:35:19 29.07.2021

Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам станом на 27 липня 2021 року

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує, що станом на 27 липня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками поданими роботодавцями по 2 липня 2021 року включно ( 100%) , а саме:

19:24:01 29.07.2021

Оголошення про конкурс

Фінансовим відділом Березнегуватської селищної ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста.

16:04:14 29.07.2021

Профілактика гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь.

Харчові отруєння — гострі захворювання, що виникають як наслідок споживання їжі, яка масивно забруднена певними видами мікроорганізмів або містить токсичні для організму речовини мікробної або немікробної природи.

16:47:14 26.07.2021