Оголошення

Результати перевірки дотримання санітарного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної хвороби

Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території Березнегуватської селищної ради, в межах своїх повноважень, щоденно здійснює перевірку закладів торгівлі, закладів громадського харчування, закладів освіти щодо дотримання протиепідемічних заходів з профілактики поширення корона вірусної хвороби згідно Постанов Головного державного санітарного лікаря України, Постанов КМУ від 29.04.2020 №313 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2020 №211», від 09 грудня 2020 року № 1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19»зі змінами.

15:34:43 29.03.2021

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ КВАЛІФІКОВАНОГО ПРАЦІВНИКА? ДУАЛЬНА ОСВІТА: ЯК «ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання здобувачами теоретичної підготовки в закладах освіти з практичною - на робочих місцях задля набуття відповідної професійної кваліфікації.

08:55:45 29.03.2021

Лікарняні і декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.

15:02:28 26.03.2021

Планове відключення електроенергії

В смт Березнегувате 30.03.2021 року з 8.00 до 17.00 відбудеться планове відключення електроенергії по вулицях: Армійській та Партизанській (в районі церкви).

15:58:12 24.03.2021

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ПОЧУЙ МЕНЕ»

Починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальнаєдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації з вадами слуху та представників органів державної влади. Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі он-лайн, а також відповідь у вигляді відеолиста. Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).  Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.  Інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінісоцполітики  та сторінці Фейсбук.

15:24:25 24.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому документів для участі у конкурсному відборі проєктів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів

Розпочато прийом документів з конкурсного відбору проєктів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів.

16:40:52 23.03.2021