Легалізація зайнятості – аспект роботодавців!

Фахівцями Березнегуватськоїрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проводяться заходи роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

10:40:37 08.02.2021

ДО УВАГИ РЕСПОНДЕНТІВ !

Головне управління статистики у Миколаївській області, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, наполегливо рекомендує всі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності надавати в електронному вигляді за допомогою:

15:51:40 03.02.2021

Результати перевірки дотримання санітарного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної хвороби

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території Березнегуватського району, в межах своїх повноважень, щоденно здійснює перевірку закладів торгівлі, громадського  харчування, закладів освіти  щодо дотримання протиепідемічних заходів з профілактики поширення  корона вірусної хвороби  згідно Постанов Головного державного санітарного лікаря України,  Постанови КМУ від 29.04.2020 №313 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2020 №211».

14:49:12 02.02.2021

Всеукраїнські вебінари для представників бізнесу

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а саме: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади ( графік додається).

14:21:55 02.02.2021