Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Оголошення

УВАГА!

  До Снігурівського  міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 18.02.2021 № 11.1.3-26/3567 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.0845». Відповідно до повідомлення, виявлено несанкціоновану речовину – оксид етилену (0,35 mg/kg – ppm) у шоколадках з насінням кунжуту, що експортувалось з Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул. Княгині Ольги, 5з, м. Львів, 79021). Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

18:40:46 26.02.2021

Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

         Баштанське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 22 лютого  2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по 14 січня 2021 року включно ( 100%) ,а саме:

18:35:44 26.02.2021

Шановні депутати Березнегуватської селищної ради!

 Миколаївський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» організовує онлайн семінар «Електронне декларування: останні зміни, що варто врахувати при заповненні декларації посадовими особами органів місцевого самоврядування».

11:44:42 26.02.2021

ПОРАДИ ДО ЧАСУ

Шановні аграрії, звертаємо вашу увагу на те, що весною , перед відновленням вегетації озимих колосових , з метою встановлення попередньої інформації про стан посівів, засміченість зимуючими бур’янами,  заселеність та пошкодження  шкідниками,  необхідно провести обстеження всіх посівів. Дана інформація дасть можливість розробити плани проведення весняно-польових робіт  і вирішити питання ресурсного забезпечення (насіння, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, паливно-мастильні матеріали , тощо…).   На основі  візуально-маршрутного обстеження посівів на початку весняної вегетації озимих, доцільно розробити можливим варіанти пересіву, а з урахуванням строків відновлення весняної вегетації ,внести корективи в плани весняно – польових робіт. Для пересіву необхідно підібрати культури , які покращать набір  попередників озимих і фітосанітарну ситуацію посівів. Слід пам’ятати, що частина посівів може бути сильно зріджена, пошкоджена шкідниками . Приймаючи рішення про пересів чи підсів ,враховують потребу господарства в насінні, фуражному та продовольчому зерні, необхідності ринку зерна та весь комплекс показників , які характеризують стан посівів. Частково і рівномірно зріджені посіви з густотою стояння 250-300 здорових, розвинених рослин на 1м2 насівати не доцільно . При густоті 200-250 рослин на 1м2 посіви  насівають тільки при пізньому відновленні весняної вегетації, коли процес весняного кущення і росту припинено. Посіви з густотою 100-150 рослин на 1м2 при ранній вегетації насівають, при пізній – пересівають. На посівах , які у відмінному стані та добре забезпеченні азотом, краще   перше і друге   підживлення поєднати – провести його не по мерзлоталому ґрунту, а дещо пізніше прикоренево-дисковими зерновими сівалками в дозі 1,5-2 ц/га. Також просимо Вас звернути увагу на  зараження посівів гессенською мухою, яка  має три покоління : осінній, весняний та літній. Виліт мухи починається  ранньою весною. Станом на теперішній час звертаємо Вашу увагу на те, що протягом  лютого утримувалися несприятливі для розвитку шкідливих організмів агрокліматичні умови. За результатами проведеного фітосанітарного моніторингу встановлено, що мишоподібними гризунами залишається заселено 10-20% посівів озимих зернових культур. Чисельність жилих колоній полівок зберігається на рівні 0,5-1 колонія на гектар.

09:59:36 26.02.2021

Результати перевірки дотримання санітарного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної хвороби

 Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території Березнегуватського району, в межах своїх повноважень, щоденно здійснює перевірку закладів торгівлі, громадського  харчування, освітніх закладів  щодо дотримання протиепідемічних заходів з профілактики поширення  корона вірусної хвороби  згідно Постанов Головного державного санітарного лікаря України,  Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

09:51:56 22.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано