ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з технічною несправністю офіційного вебсайту Березнегуватської районної ради з проєктами рішень районної ради, результатами їх розгляду, рішеннями районної ради та іншою інформацією, яка оприлюднюється відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», можна ознайомитись на інформаційному стенді, розміщеному у приміщенні (холі) адміністративної будівлі районної ради за адресою: смт Березнегувате, площа Соборно-Миколаївська, 1 (І поверх).

15:46:19 25.11.2020

ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ГРОМАДЯН МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Миколаївській області діє Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки (Нова редакція), затверджена рішенням Миколаївської обласної ради від 25.09.2020 № 2 (далі – Програма).

11:48:00 24.11.2020

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Березнегуватська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування –

09:53:16 23.11.2020

Баштанське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Баштанське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області  звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням та рекомендує на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

09:30:00 20.11.2020

Планове відключення електроенергії

20 жовтня 2020 року з 8.00 до 16.00 в смт Березнегувате відбудеться планове відключення електроенергії, в зв’язку з чим будуть знеструмлені вулиці: І.Борщака, Свободи, Лозановича, Павлова.

17:16:45 16.11.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Березнегуватської селищної ради на період 2021-2027 роки

Виконавчий комітет Березнегуватської селищної ради розробляє План реалізації Стратегії розвитку Березнегуватської селищної ради  на період до 2027 р (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку мешканців громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які на їх думку, є найважливішими для розвитку громади. Ідеї цих проєктів буде проаналізовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку Березнегуватської селищної ради на період 2021 - 2027 роки та визначено джерела фінансування.

17:49:40 12.11.2020