Види пенсій: за віком

Право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого страхового стажу при досягненні передбаченого законом віку.

11:09:25 02.02.2024

Надання деяких соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 1105 від 23.09.1999 (із змінами) встановлено, що закупівля соціальних послуг, у тому числі на необхідний догляд за потерпілим, здійснюється та розраховується відповідно до оцінки потреб потерпілого відповідно до Закону України “Про соціальні послуги”.

10:18:50 02.02.2024

Прозорість та підзвітність: підсумки роботи департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА за 2023 рік

У четвер, 1 лютого, відбувся пресбрифінг за участі директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної військової адміністрації Олександра Корольова.

16:11:52 01.02.2024

Не поспішайте сваритися чи ображатися

Усі ми час від часу відчуваємо тривожність. Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.

12:49:06 01.02.2024

‼️Зареєстровано випадок пташиного грипу у Софіївській громаді❗️

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу ВЛ Миколаївської державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби від 30 січня 2024 р. № 000148 п.м./24, який був відібрано від 3 трупів лебедів (Регіональний ландшафтний парк «Приінгульський» на узбережжі річки Інгул біля с. Софіївка Баштанського району) виявлено РНК вірус грипу птиці типу А субтипу Н5.

17:40:54 31.01.2024