Як впізнати вигоряння❓

Коли втома накопичується, зникають мотивація, інтерес до роботи чи звичних справ, які до цього приносили задоволення, інколи навіть бажання спілкуватися з оточуючими.

09:10:47 26.01.2024

Обережно, міни ⚠️

Унаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї.

14:52:07 25.01.2024

«Діти з нетерпінням чекають ігор!»: Алла Веліховська про підготовку миколаївських команд до участі у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч

387 учнівських команд з чотирьох районів Миколаївщини вже долучилися до наймасштабніших змагань країни серед школярів. Про це вчора, 24 січня, на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська.

14:48:22 25.01.2024

Страх гучних звуків. Як підтримати дитину?

У будь-який час дня або ночі можуть залунати повітряна тривога, робота ППО чи звуки вибухів. Існує хибна думка, що дітям не потрібно пояснювати, що відбувається, а достатньо просто їх відволікти та сказати «не бійся». Насправді дітям важливі і пояснення, і підтримка дорослих.

14:41:26 25.01.2024