Як розпізнати проблеми з ментальним здоров'ям у дитини?

Усвідомити, що психіка похитнулася, і вказати на це самому собі буває доволі складно. Та все ж ми помічаємо власну розгубленість чи бажання кричати й трощити все навколо через якусь дрібницю. Ми розуміємо, що щось не так, бо ми — дорослі.

09:22:20 15.11.2023

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

14.11.2023 о 12.05 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження:

12:44:20 14.11.2023

Діти, які пережили травматичний досвід, не завжди люблять обійматися й можуть уникати тілесних контактів

Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». У них дітей приймають такими, які вони є, — з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються, забезпечують близькість і надійність.

10:11:18 14.11.2023

Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безкоштовна.

За вказаними номерами можна поспілкуватися з психологами, соціальними працівниками чи педагогами, і навіть юристами – обговорити ваш стан, поділитися тривогами або ж отримати консультацію з приводу порушення ваших прав.

08:32:58 14.11.2023

Як підтримати себе, якщо близькі на фронті

Переживати за близьку людину під час війни – це нормально! Але важливо розуміти, що ви також є частиною підтримки для партнера/партнерки і варто потурбуватись про власний ресурс, щоб ваше спілкування не було тотальною мукою для вас обох.

08:02:28 14.11.2023

17 експертів-медиків готові відповісти на ваші запитання про щеплення та вакцини на національному порталі з імунізації

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

15:43:51 13.11.2023

Співзасновник, видавець і колишній головний редактор The Village Україна Андрій Баштовий став гостем нового епізоду подкасту «Простими словами»

«Ми реально стоїмо в ситуації, у якій із кожним днем, що триває війна, у нас буде більше досвідів, із якими треба буде розбиратися. Тому що в нас у суспільстві немає загалом культури проговорювань некомфортних речей. Дуже часто люди, на яких ми сподіваємося, спираємося, поводять себе, як колись про мене так казав мій колега, – «інфантильний підліток, який ухвалює кадрові рішення»

11:05:17 13.11.2023