Оголошення

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Розповідаємо про лінії психологічної допомоги

Лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) — це безоплатна та анонімна допомога кваліфікованих психологів, які готові вислухати вас при будь-яких запитах для покращення емоційного стану.

10:34:22 13.11.2023

258 найпоширеніших питань про вакцинацію та відповіді на них від медичних експертів доступні на Національному порталі з імунізації

В Україні працює Національний портал з імунізації (https://vaccine.org.ua/). Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.

09:44:45 13.11.2023

До уваги страхувальників!

17:58:59 10.11.2023

Шановні громадяни!

Для оперативного вирішення питань щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за  оновленими телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

17:50:35 10.11.2023

Звертаємо увагу суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території Баштанського району!

Відповідно до розпорядження начальника районної військової адміністрації від 30.11.2022 № 200-р  заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої: - військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України,  - працівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями; - особам, які виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України; - особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів, тощо).

12:47:48 10.11.2023

Шановні мешканці Баштанського району!

Розпорядженням начальника районної військової адміністрації від 04.09.2023 №128-р на території Баштанського району встановлено  комендантську годину та спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00.00 год. до 05.00 год.  Не порушуйте правила комендантської години та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх рідних!

12:42:14 10.11.2023

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 08 по 10 листопада 2023 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Калуга та смт Березнегувате.

16:12:47 06.11.2023

Інформація про Національний портал з імунізації

Баштанська районна військова адміністрація на лист Миколаївської обласної військової адміністрації від 01.11.2023 № 6074/05-45/2-23 з метою покращення інформування населення та популяризації щеплення серед дітей та дорослих надає інформацію про Національний портал з імунізації із закликом користуватися доступним джерелом інформації про вакцинацію.

17:27:40 03.11.2023