ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

- 24.11.2023 об 14.00 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “26-27  листопада по області та м. Миколаєву очікуються складні погодні умови. Хмарно, 26 листопада сильні опади у вигляді снігу,  мокрого снігу та дощу, місцями ожеледь, вдень хуртовини. 27 листопада вночі сніг, місцями ожеледь, сильна хуртовина, снігові замети, вдень без істотних опадів. Протягом двох діб на дорогах ожеледиця.  Вітер північно-західний, 15-20 м/с, вдень 26 листопада та вночі 27 листопада пориви 25-30 м/с. Другий рівень небезпечності помаранчевий”.

14:46:43 24.11.2023

"ЗАПАЛИ СВІЧКУ"

25 листопада, у суботу, ми будемо згадувати та вшановувати пам’ять про тих, хто загинув від Голодомору 1932-33 і масових штучних голодів 1920-21 та 1946-47 років.

14:36:33 24.11.2023

Гнів — це природна реакція, і цю енергію можна перетворювати на сили для подолання труднощів.

Коли щось не вдається, коли відчуваєте, що закипаєте, не ігноруйте свої почуття. З’ясуйте, що саме вас дратує, подихайте, дайте собі час заспокоїтися і знайдіть у ситуації, яка склалася, мотивацію.

14:23:00 24.11.2023

Партнери програми «Ти як?» Veteran Hub пропонують одразу декілька напрямів підтримки для ветеранів, їх близьких і близьких військових

Це і безпечні фізичні простори, і консультації психологів, юристів та кар’єрних консультантів, і корисні матеріали про те, як будувати своє життя в нових умовах. Наприклад, як правильно подати свій військовий досвід в резюме.

12:33:45 24.11.2023

ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ ТА БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ З НИМИ

За результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!», яка була організована ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’я МОЗ (ЦГЗ) та у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин (WOAH), з метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин і людей, а також інформування стосовно профілактики сказу надаємо інформаційні матеріали, а саме: український переклад брошури «Хочеш мати друга? Будь другом!».

10:58:39 24.11.2023