Кабінет страхувальника: нові можливості в роботі з електронними лікарняними

Наразі сформований листок непрацездатності надсилають страхувальникам через кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Інформація про трудові відносини працівника з тим чи іншим страхувальником ґрунтується на даних Реєстру застрахованих осіб.

11:02:39 09.04.2024

☝Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд грн на рік

Купуючи продукцію українських виробників, українці не лише прямо підтримують економіку країни, але й безпосередньо платять зарплати людям, які працюють на підприємствах, роблять можливою підтримку армії (адже майже всі податки під час вторгнення спрямовані саме на це) та функціонування лікарень, громадських просторів (парків тощо).

16:58:06 08.04.2024

Завжди попереду, завжди найкращі: У Миколаївському районі завершилися змагання зі спортивного орієнтування

У суботу, 6 квітня, команди школярів із Новоодеської, Ольшанської та Мішково-Погорілівської громад зібралися, щоб продемонструвати свої навички спортивного орієнтування у змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

14:02:35 08.04.2024

Як залишатися психічно здоровими в умовах стресу❓

Питання, що може викликати іронію у більшості українців, які щоденно після нічного обстрілу відправляють близьким повідомлення «Ти як?». Однак насправді є базові правила, які допоможуть підтримувати «заряд» здоров’я, мов павербанк, – і про це восьматсерія анімаційних роликів із циклу «Як перемогти стрес».

13:36:12 08.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 12 квітня по 05 травня 2024 року ФГ “Вікторія” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Одрадне та Червоний Став.

10:25:41 08.04.2024

Динамічні ритми та енергійні виступи: у Сухоєланецькій громаді пройшли змагання з черліденгу

У п'ятницю, 5 квітня, на базі Сухоєланецького ліцею відбувся II етап змагань Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгусеред шкільних команд Сухоєланецького ліцею. Цей вид спорту, який об'єднує у собі елементи шоу, танців, гімнастики та акробатики, приніс феєричне шоу краси та майстерності.

08:30:23 08.04.2024

ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ?

В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна з таких — радіаційна аварія. Радіаційне ураження може виникнути внаслідок зовнішнього опромінення, зовнішнього забруднення радіоактивними матеріалами, вдихання радіоактивних речовин, споживання забрудненої радіацією води чи продуктів, її проникнення через шкіру, або веденням радіологічних матеріалів у тканини організму.

15:59:56 05.04.2024

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року

Порядок проведення перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати, визначено частиною четвертою статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 та постановою правління Пенсійного фонду України від 18.05.2018 № 10-1.

15:51:56 05.04.2024