Оголошення

З 2014 року пані Олеся з позивним «Карамелька» навчала українських бійців тактичній медицині

Згодом усвідомила, що вміє достатньо, аби рятувати життя безпосередньо на фронті. З війни вона поверталася двічі — у часи АТО і вже повномасштабної, але до цивільного життя повертається досі — каже, губиться серед людей, а ще часто не спить уночі, бо кличуть поранені.

15:30:20 05.04.2024

✅Оголошено проведення Всеукраїнського спортивного марафону “Крок”

З метою подовження сталої підтримки Збройних сил України та беручи до уваги відзначення 6 квітня у світі Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, Фестивалем оголошено проведення Всеукраїнського спортивного марафону “Крок” до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

14:33:23 05.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 7 по 11 квітня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Висунськ, Любомирівка, Мурахівка та смт Березнегувате.

14:16:55 05.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 7 по 8 квітня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Мурахівка.

14:05:28 05.04.2024

Безкоштовне навчання для ветеранів та ветеранок

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма).

08:01:39 05.04.2024

Чи може особа з інвалідністю з дитинства одночасно отримувати і пенсію по втраті годувальника і соціальну допомогу?

Відповідно до статті 1 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» № 2109 - ІІІ від 16.11.2000 (зі змінами) (далі — Закон № 2109-ІІІ), якщо особа з інвалідністю з дитинства або дитина з інвалідністю має право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника (державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» і державну соціальну допомогу, ці виплати призначаються одночасно.

16:59:20 04.04.2024

Змагання зі спортивного орієнтування у Врадіївській громаді завершено: визначили найкращих!

У вівторок, 2 квітня, відбулися змагання зі спортивного орієнтування, які є частиною проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Спортивне орієнтування – це вид спорту, який поєднує в собі витривалість, стратегію та навички орієнтування на місцевості.

11:55:29 04.04.2024

Виконання обласних програм, публічний звіт щодо використання бюджетних коштів та виїзні робочі наради: як працює управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА в умовах воєнного стану

У середу, 3 квітня, відбувся пресбрифінг за участі начальниці управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації Олени Буберенко.

10:29:00 04.04.2024