Чи можна стягувати аліменти зі страхових виплат?

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» страхувальник відкриває окремий поточний рахунок для зарахування страхових коштів у банках, або в Держказначействі, якщо є бюджетною установою. Кошти, що надходять на зазначений рахунок, обліковуються на окремому субрахунку.

17:21:17 29.03.2024

Національна волонтерська платформа

З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого діє Національна волонтерська платформа (далі – Платформа). Завданням Платформи є інформування молоді про можливості волонтерства в Україні та за кордоном, підтримка інститутів громадянського суспільства у напрямі залучення волонтерів.

16:26:02 29.03.2024

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З огляду на безпекову ситуацію в країні та активізацію масованих ударів ворога по об’єктах енергетичної системи по всій території України, Міністерство енергетики України звертається до всіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних та приватних підприємств і компаній, представників ЗМІ та експертів, а також усіх українців з проханням:

13:51:13 29.03.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 29 по 31 березня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Калуга та смт Березнегувате.

10:17:29 29.03.2024

Підтримка під час закупівель матеріалів

Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні. Наприклад, це 85% від вартості продуктів харчування та будматеріалів. Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. Тобто «плюсувати своє» всіма способами, допомагаючи країні вистояти. Міністерство економіки України #зробленовУкраїні

16:38:43 28.03.2024