ОГОЛОШЕННЯ

11 січня 2024 року о 09 годині ранку в кабінеті селищного голови буде проведено засідання комісії з розгляду питань надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради на розгляд якої виносяться заяви: розгляд заяв щодо надання компенсації, а саме:

12:59:57 10.01.2024

Запрошуємо пройти безоплатний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Міністерство молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу створили та запустили онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності!» на Освітній онлайн платформі «Зрозуміло!».

11:19:58 10.01.2024

Це твій шлях! Обирай ДШВ!

Десантно-штурмові війська - це шлях, на якому солдат стає воїном, де сміливі стають неспинними, де сильні стають могутніми, де рішучі стають нездоланними!

11:23:53 09.01.2024

Дотримуйтеся психологічної гігієни

Ви як? Мабуть, знову купа справ і не факт, що поснідали сьогодні. Хотіли нагадати, аби ви не забували про психологічну гігієну та знаходили трохи часу для себе

11:19:22 09.01.2024

Якщо не вистачає страхового стажу?!

На сьогодні для нарахування пенсії необхідно мати не менше 15 років страхового стажу, до якого зараховуються лише ті періоди, за які було сплачено внески із заробітної плати не менше мінімального розміру, але у цьому випадку ви вийдете на пенсію у 65 років. Для того, щоб вийти на пенсію за віком досягнувши 60 років у 2024 році необхідно мати щонайменше – 31 рік страхового стажу, а у 2025 вже 32 і так до необхідних 35 років страхового стажу у 2028 році.

11:17:01 09.01.2024