Оголошення

«Сприяти фізичній активності та розвитку дітей», – Руслана Кузікова про проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Миколаївщині

Під час війни важливо створювати всі умови, щоб наші діти мали можливість займатися фізичною активністю та розвиватися у різних видах спорту.

11:07:41 11.01.2024

Як спілкуватися з ветеранами, які перенесли ампутацію

Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? відвести погляд чи дивитися в очі? як не бовкнути зайвого? може, варто сказати «співчуваю»?

11:02:44 11.01.2024

‼️Оперативна інформація щодо відсутності світла через погодні умови у Баштанському районі‼️

Баштанська районна військова адміністрація інформує, що станом на 12.00 10 січня через погіршення погодних умов у районі знеструмлено 72 населених пунктів, 6 – частково. На жаль, збільшилася кількість знеструмлених населених пунктів через велике зледеніння проводів, що призводить до пошкоджень електромереж (Казанківська та Новобузька ТГ).

13:50:37 10.01.2024

Чемпіон України з боксу Ельмір Набієв став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Миколаївщині

Майстер спорту України міжнародного класу з боксу, бронзовий призер Чемпіонату Європи 2022 року, Чемпіон України 2023 року Elmir Nabiev став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Миколаївщині.

13:39:44 10.01.2024