Розпорядження начальника Баштанської РВА від 01.01.2024 № 1-р

"Про затвердження графіків проведення особистих та особистих виїзних прийомів громадян начальником Баштанської районної військової адміністрації, першим заступником, заступниками начальника Баштанської районної військової адміністрації, телефонного зв'язку «гаряча лінія» керівництвом Баштанської районної військової адміністрації та графіка роботи «телефону довіри» Баштанської районної військової адміністрації "

10:33:55 15.01.2024

Це ок, якщо вам не ок 💔 Поговоріть про свій ментальний стан із сімейним лікарем

Триває війна, збільшується навантаження на психіку. Ви можете не одразу помітити, що ментальне здоров’я потребує підтримки. І найближчий та найзручніший варіант отримати допомогу – звернутися до сімейного лікаря.

13:46:42 12.01.2024

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Хочемо більше розповідати про лінії психологічної допомоги та звикати відкриватися, коли емоції б’ють через край.

Лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) — це безкоштовна та анонімна допомога кваліфікованих психологів, які готові вислухати вас при будь-яких запитах для покращення емоційного стану.

10:29:20 12.01.2024

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

- 12.01.2024 о 05.45 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “у найближчі 2-3 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північного вітру 15-20 м/сек. Така погода збережеться до кінця доби. Перший рівень небезпечності “жовтий”.

09:14:58 12.01.2024

Аліна Полозюк - амбасадорка проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Миколаївщині

На Миколаївщині розпочався загальнонаціональний проєкт фізичного виховання школярів «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», метою якого є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

16:10:09 11.01.2024

Тепер сімейні лікарі бережуть не тільки фізичне, а й ментальне здоровʼя

На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.

16:00:33 11.01.2024