Засідання виконавчого комітету

27 лютого 2024 року о 10.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 23 питання.

15:41 27.02.2024

Засідання постійної комісії селищної ради

23 лютого 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань  охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації. Провела засідання голова комісії – Поліщук Марина.

09:41 26.02.2024

Засідання постійної комісії селищної ради

09:41 26.02.2024

Засідання виконавчого комітету

16 лютого 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 19 питань. Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради від 09 лютого 2024 року, прийняли рішення про надання згоди на перерахування коштів із спеціального рахунка, як  оплати за відповідним договором купівлі-продажу за рахунок грошової компенсації, про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання дозволу на вчинення правочину щодо купівлі та укладання договору купівлі – продажу земельної ділянки неповнолітньою особою, про призначення особи, яка буде представляти інтереси неповнолітньої на час здійснення права на спадкування, про надання дозволу неповнолітній на укладання договору про розподіл спадщини, що залишилася після смерті батька.

10:34 16.02.2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 35-а річниця виведення військ з Афганістану. Щорічно український народ, підтримуючи зв'язок поколінь, віддає глибоку шану воїнам, які пройшли вогняне горнило бойових дій у республіці Афганістан.

10:54 15.02.2024

РЕЙД  «ДІТИ ВУЛИЦІ»

РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ»

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї,  09 лютого 2024 року працівниками Служби у справах дітей Березнегуватської селищної ради Світланою ШВАЧКО та Наталією ЧАБАНЕНКО спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції  Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області лейтенантом поліції Інною ФЕНДИЧ проведено профілактичний рей «Діти вулиці» у сім’ях, що проживають на території  смт Березнегувате та  с. Висунськ.

11:04 12.02.2024

Засідання бюджетної комісії

5 лютого 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Провела засідання голова комісії - Богуш Ірина.

15:50 05.02.2024