УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 21 по 26 квітня 2024 року колгосп «Прометей» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Біла Криниця.

10:34:45 19.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

22 квітня 2024 року ФГ “Валентина” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Соколівка.

09:49:43 19.04.2024

Хвороба брудних рук

Ротавірус – це вірусний збудник, який викликає гострий гастроентерит (розлад шлунково-кишкового тракту). Ротавірусні інфекції є найпоширенішою причиною діареї у дітей.

16:16:42 18.04.2024

⚽️Володіння мʼячем, відмінна техніка, непохитний характер: Юні футзалісти Єланецької громади продемонстрували свій професіоналізм

У середу, 17 квітня, серед учнів освітніх закладів Єланецької громади відбулися змагання з футзалу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

16:14:40 18.04.2024

Пресреліз щодо прийняття Кодексу усталеної практики 4:2024 “Настанова з проєктування при будівництві приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до моделей організаці

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє: наказом Національного органу стандартизації ДП “УкрНДНЦ” від 25 березня 2024 року №98 було прийнято Кодекс усталеної практики 4:2024 “Настанова з проєктування при будівництві приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до моделей організації харчування”, який набирає чинності з 01 травня 2024 року та застосовуватиметься при проєктуванні приміщень харчоблоків закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту приміщень харчоблоків таких закладів незалежно від їх форм власності та підпорядкування.

17:18:46 17.04.2024