Знайомство з командою: Юні орієнтувальники з Кам'яномостівського ліцею

Це команда молодих та енергійних спортсменів, які розвивають свої навички в орієнтуванні. Участь у змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» для них - це більше, ніж просто спортивний захід. Це можливість показати свої вміння працювати в команді, швидко реагувати на непередбачувані ситуації та долати будь-які перешкоди, які зустрічаються на шляху.

14:00:20 23.04.2024

Хвилинка повернення до себе.

Ділимося дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

13:04:52 23.04.2024

Про підтримку агровиробників

Повідомляємо, що Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва. В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

11:23:12 23.04.2024

Спецполк «Рейнджер» шукає побратимів та посестер, які закарбують своє ім’я в історію незалежної України

Шостий окремий штурмовий полк «Рейнджер» – це новостворений підрозділ. Зараз вони шукають відважних та вмотивованих воїнів, які готові боронити країну зі зброєю в руках.

14:18:04 22.04.2024