УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 23 по 30 квітня 2024 року ФГ «АЛЬЯНС» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Новоукраїнка, Петропавлівка, Новоочаків, Маліївка, Новосевастополь, Новосергіївка, Червоний Яр та Березнегувате.

13:18:07 16.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 20 по 21 квітня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Біла Криниця, Любомирівка, Мурахівка та смт Березнегувате.

13:14:08 16.04.2024

Весняний авітаміноз у дітей: як завадити та запобігти

Авітаміноз навесні – часте явище у дітей, адже в цей період досить складно “наситити” раціон достатньою кількістю свіжих овочів і фруктів. Авітаміноз може перебігати безсимптомно, проте шкодить роботі організму та впливає на стан здоров’я дитини.

17:01:45 15.04.2024

Про призначення надбавки до пенсії на утримання непрацездатних членів сім'ї відповідно Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”

Відповідно до пункту “а” статті 16 та пункту “а” статті 24 Закону України  “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262-ХІІ (далі - Закон) до пенсії за вислугу років та по інвалідності, що призначається особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, нараховується надбавка непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім'ї, - на кожного непрацездатного члена сім'ї в розмірі 50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

16:40:09 15.04.2024

Як підтримати людину із синдромом" вцілілого"?

Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя.

16:06:27 15.04.2024

⚡️В Україні працює єдиний онлайн-майданчик для українців, постраждалих внаслідок війни - Платформа допомоги врятованим

На платформі зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

14:23:34 15.04.2024

ЗАХИСТ БДЖІЛ ВІД ОТРУЄНЬ ПЕСТИЦИДАМИ

Отруєння бджіл спостерігається у весняно – літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів, зазвичай під час цвітіння ріпаку та соняшнику.  Найнебезпечнішими для бджіл являються комбіновані пестициди.

14:10:43 15.04.2024