Ціни на житлово-комунальні послуги та продукти харчування на контролі

Урядом відновлюються позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову №261 ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 8 березня 2024 року, шляхом внесення змін до постанови №303 від 13.03.2022, яка встановлювала мораторій на проведення заходів державного контролю та ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

14:16:39 27.03.2024

Аби зняти напругу у тілі...

Тривожність і відчуття напруги в тілі — основні наслідки тривалого стресу, згідно з останнім дослідженням Gradus Research за жовтень 2023 року. Ці симптоми — вагома причина звернутися до спеціаліста або свого сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер може надавати підтримку з ментального здоров’я.

14:01:11 27.03.2024

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!

На території Баштанського району продовжує діяти комендантська година та спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00.00 год. до 05.00 год.

08:45:41 27.03.2024

⛳️«Пліч-о-пліч» відкриває нові горизонти: У Мішково-Погорілівської громаді спортивне орієнтування обʼєднало 38 школярів

Спортивне орієнтування - це завжди щось нове, цікаве та захоплююче. Це вид спорту, у якому гармонійно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості спортсмена.

13:21:42 26.03.2024

Доглядати поранених ветеранів – важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких

Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще – купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.

11:13:05 26.03.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 27 по 29 березня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Калуга та смт Березнегувате.

10:49:56 26.03.2024

Організація та облаштування зон санітарної охорони джерел та об’єктів питного водопостачання

Населення Баштанського району забезпечується водопостачанням за рахунок поверхневих та підземних вод (свердловини). За результатами аналізу стану водопостачання на території  району  в якості джерел централізованого водопостачання населених пунктів  використовуються  свердловини (або артезіанські свердловини). Під час здійснення державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері забезпечення населення питною водою, виявлено порушення вимог санітарного законодавства стосовно відсутності розроблених та погоджених проектів зон санітарної охорони (далі - ЗСО) джерел водопостачання.

17:03:11 25.03.2024