Що таке "бути поруч" і де брати на це сили?

Бути поруч. Коли йдеться про підтримку військових і їхніх родин ми настільки часто чуємо цю фразу, що вже й не замислюємося – а про що вона? Що означає «бути поруч»? Це насправді про частинку душі, яку ми вкладаємо у взаємодію.

17:43:18 19.04.2024

🤸Зібралися, усміхнулися, перемогли: Єланецький ліцей №2 представлятиме громаду на районному рівні змагань з черліденгу

У середу, 17 квітня, естафету змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» прийняли юні черлідерки трьох закладів загальної середньої освіти Єланецької громади: Великосолонівського ліцею, Єланецького ліцею №2 та Малоукраїнської філії Єланецького ліцею №1.

16:53:55 19.04.2024

Куди можна звернутися за медичною допомогою❓

На Платформі допомоги врятованим зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

16:26:17 19.04.2024

Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності.

Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад, якими ділиться психологиня Тетяна Єрмолаєва

16:12:01 19.04.2024

Заходи по недопущенню отруєння бджіл пестицидами

З настанням польових робіт виникають конфліктні ситуації по застосуванню пестицидів між сільськогосподарськими виробниками та пасічниками.Хотілось нагадати всім сільськогосподарським товаровиробниками, фермерам, що всі обробки сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин необхідно проводити згідно з планом, узгодженим з органами місцевого самоврядування.

15:49:20 19.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 21 по 26 квітня 2024 року колгосп «Прометей» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Біла Криниця.

10:34:45 19.04.2024