Про підтримку агровиробників!

Доводимо до Вашого відома, що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024. Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.

08:50:35 15.04.2024

Увага❗️ Важлива інформація щодо організації проведення сільськогосподарських робіт під час комендантської години❗️

Баштанська районна військова адміністрація на виконання розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 08.04.2024 № 123-р «Про сприяння проведенню сільськогосподарських робіт на період дії воєнного стану» та з метою сприяння суб’єктам господарювання у проведенні сільськогосподарських робіт під час дії воєнного стану повідомляє, що з Баштанським районним відділом поліції ГУНП у Миколаївській області та комендантом Баштанського району Баштанською районною військовою адміністрацією погоджено алгоритм дій з переміщення сільськогосподарської техніки польовими дорогами під час дії комендантської години.

13:39:43 12.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 16 по 19 квітня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Калуга, Соколівка та смт Березнегувате.

12:01:53 12.04.2024

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 17 по 19 квітня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Висунськ, Любомирівка, Мурахівка та смт Березнегувате.

11:01:39 12.04.2024

Що робити якщо наснився величезний динозавр, який хоче вас з’їсти? Потрібно стрибнути до його пащі та прокинутись!

В цьому переконаний один із найвпливовіших дослідників психології, професор Університету Невади Стівен Гейз. Він є засновником нового методу терапії прийняття та відповідальності, автором 47 книжок й понад 675 наукових статей.

11:05:35 11.04.2024