Оголошення

Зміни до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

Постановою КМУ від 01.06.2023 № 549 внесено зміни до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою КМУ від 24.03.2021 № 305.

16:38:14 21.03.2024

Прозорість та підзвітність: робота департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА

У четвер, 21 березня, відбувся пресбрифінг за участі в.о. директора департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації Світлани Григор'євої.

16:02:50 21.03.2024

Хибні фрази, які ми чули з дитинства

Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.

13:55:55 21.03.2024

Про перерахунок розміру житлової субсидії в межах установленого строку її призначення

Відповідно до пункту 92 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) перерахунок розміру житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян, зокрема, здійснюється уповноваженим органом в березні на березень - квітень та / або серпні на серпень - вересень у разі зменшення або збільшення середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на понад 50 відсотків.

11:07:26 20.03.2024

Терміни розгляду листків непрацездатності для призначення допомоги по вагітності та пологах

Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є сформований на основі медичного висновку листок непрацездатності (частина перша статті 23 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).

10:40:54 20.03.2024

«Пліч-о-пліч» на Первомайщині: шкільні змагання з баскетболу набирають шалених обертів

На базі Первомайської гімназії №5, серед юних спортсменів та спортсменок освітніх закладів району, відбувся ІІІ етап змагань із баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

09:59:33 20.03.2024