Як розпізнати проблеми з ментальним здоров'ям у дитини?

Усвідомити, що психіка похитнулася, і вказати на це самому собі буває доволі складно. Та все ж ми помічаємо власну розгубленість чи бажання кричати й трощити все навколо через якусь дрібницю. Ми розуміємо, що щось не так, бо ми — дорослі.

10:02:27 19.02.2024

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: У Мішково-Погорілівській громаді пройшли змагання з 🏀баскетболу серед дівчат

У п'ятницю, 16 лютого, на базі Мішково-Погорілівського ліцею відбулися змагання з баскетболу серед дівчат у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Учасниками змагань були команди Мішково-Погорілівської гімназії та Мішково-Погорілівського ліцею.

13:46:36 16.02.2024

Аналітична довідка щодо епідемічної ситуації зі сказу на території Миколаївської області за 2019-2023 роки та прогноз на 2024 рік

За період що аналізується на території Миколаївської області не зареєстровано випадків сказу у людей. Найбільш неблагополучними зі сказу тварин в 2023 році був Миколаївський район (зареєстровано 16 випадків захворювання на сказ тварин), Вознесенський (зареєстровано 12 випадків захворювання на сказ тварин). У Баштанському та Первомайському районах зареєстровано по 7 випадків захворювання на сказ тварин, в м. Миколаєві - 3.

11:03:38 16.02.2024

Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Громадської організації «Ла Страда-Україна» працює з 2013 року. Вона цілодобова та безоплатна.

11:00:18 16.02.2024