Оголошення

🏆У Веселинівській громаді визначено переможців з волейболу у ІІ етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

За звання чемпіонів змагалися юнаки та дівчата з чотирьох ліцеїв. Учні показали свої вміння та навички, яких вони досягли тренуючись й віддаючи перевагу спорту.

08:24:38 23.02.2024

Коли накриває через нав'язливі думки чи важкі спогади...

Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.

15:27:15 22.02.2024

Пункт розливу питної води, як джерело якісної та безпечної питної води

Основним джерелом забезпечення населення  питною водою, як відомо,  є підземні  води, які добуваються на поверхню землі через свердловину або шахтний колодязь. За хімічним складом, підземним водам на території області, притаманне природне підвищення загальної жорсткості, вмісту хлоридів, сульфатів.

10:59:30 22.02.2024

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: На Вознесенщині відбулися змагання з волейболу серед юнаків

У період з 15 до 19 лютого, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», 112 юних спортсменів громади міста Вознесенська взяли участь у міських змаганнях з волейболу.

17:25:05 21.02.2024

Соціальні норми, які враховуються при наданні пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» визначені послуги, на які надається пільга:

17:22:57 21.02.2024

Як обрати психолога та на що звернути увагу?

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом – це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

11:56:11 21.02.2024