Лінії емоційної підтримки МОМ

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Хочемо більше розповідати про лінії психологічної допомоги та звикати відкриватися, коли емоції б’ють через край.

10:57:51 15.02.2024

Прозорість та підзвітність: підсумки діяльності департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОВА за 2023 рік

У середу, 14 лютого, відбувся пресбрифінг за участі директорки департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації Олени Піскун.

10:07:38 15.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги мешканців Березнегуватської громади, які утримують курей, гусей, качок, індиків, перепелів, голубів, фазанів та інших птахів, щоб мінімізувати ризик занесення грипу птиці в особисті домогосподарства потрібно дотримуватись таких обов’язкових заходів:

16:57:33 14.02.2024