Оголошення

BetterMe: Mental Health – мобільний застосунок для підтримки емоційного здоровʼя та боротьби зі стресом

Уявіть, що поруч із вами завжди є персональний коуч з ментального здоров’я – він і про стрес роз’яснить на пальцях, і допоможе правильно подихати, коли забракне повітря. А якщо тривога не дасть заплющити очей, коли стемніє – розповість історію або заколише звуками дощу.

09:11:21 19.12.2023

Вимоги до страхового стажу при призначенні пенсії за віком

Тривалість страхового стажу, необхідного для призначення пенсії при досягненні 60-річного віку, визначена Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Починаючи з 2018 року норма тривалості стажу щороку збільшується на один рік, і якщо у 2018 році вона становила 25 років, у 2022 році – 29 років, у 2023 році – 30 років, то вже починаючи з 01 січня 2024 року для призначення пенсії за віком при досягненні 60 років необхідно набути не менше 31 року страхового стажу як для чоловіків, так і жінок.

16:45:46 18.12.2023

Стомилися? Час узяти перерву

Зараз нам може здаватися, що позаплановий вихідний чи відпустка — це щось недоречне або й заборонене. Та варто пам’ятати, що для нормальної роботи організму відпочинок є необхідним, а особливо в умовах тривалого стресу.

14:54:53 18.12.2023