«Ти як?»

Буває, що у відповідь хочеться кричати. Гнів, страх, розпач переростають в агресію, і контролювати цей клубок емоцій стає надзвичайно важко: ми буквально відчуваємо бажання трощити меблі, жбурляти речі, навіть робити комусь боляче.

07:53:18 09.01.2024

«Чому він загинув, а я живий❓»

Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя.

15:43:56 05.01.2024

Чому варто подзвонити психологу❓

Просто взяти телефон і зробити дзвінок. Що може бути простіше? Особливо, коли кількахвилинна розмова здатна запустити процес тотальних змін на краще, або хоча б створити передумови для цього?

12:54:59 05.01.2024

Повідомлення про ускладнення погодних умов 7-9 січня 2024 року на території Миколаївської області

У зв'язку із впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи по території Миколаївської області та м. Миколаїв 7-9 січня 2024 року очікується складні погодні умови.

11:15:41 05.01.2024

До уваги громадян❗

Сухопутні війська ЗС України надають контакти для розгляду звернень громадян з питань оформлення документів для отримання посвідчення членам сімей військовослужбовців, які загинули, або пропали безвісти при проходженні військової служби.

10:51:29 05.01.2024