Дата: від до Скинути

Перевірки дотримання протиепідемічних заходів на території Березнегуватської селищної ради тривають

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Миколаївської області (в тому числі й на території нашої громади) спільна робоча група у складі представників Березнегуватської селищної ради, Держпродспоживслужби та Національної поліції проводять перевірки, роз’яснювальну та профілактичну роботу серед працівників закладів торгівлі, ринків щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину з метою зменшення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в режимі «червоного рівня».

09:00 26.11.2021

Моніторингові перевірки дотримання протиепідемічних заходів

Фахівці Держпродспоживслужби, поліції та селищної ради 16  листопада здійснили 11 моніторингових перевірок об’єктів щодо дотримання суб’єктами господарювання на території Березнегуватської селищної ради протиепідемічних вимог в умовах карантину.

09:43 17.11.2021

Нагляд за суб’єктами господарювання в період карантину

Робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в межах наданих повноважень проводиться щоденний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Березнегуватської селищної ради, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

08:56 16.11.2021

Спільні перевірки дотримання протиепідемічних заходів на території Березнегуватської селищної ради продовжуються

З метою недопущення поширення коронавірусної хвороби та дотримання карантинних обмежень  робочою групою по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-1911 та 12 листопада 2021 року здійснено 25 перевірок закладів торгівлі щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог  Постанов Кабінету Міністрів України.

08:50 15.11.2021

Карантин – не фікція: на території Березнегуватської селищної ради тривають перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів!

Регіональної комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації встановлено необхідність проведення Держпродспоживслужбою та Національною поліцією масових перевірок дотримання громадськими закладами санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог у період карантину.

08:32 11.11.2021

Рейд щодо дотримання карантинних заходів

09 листопада на території  сіл Пришиб, Любомирівка та Висунськ робочою групою було здійснено контроль за вжиттям заходів із запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19.

08:28 10.11.2021