Засідання постійної комісії селищної ради

12 травня 2023 року в кабінеті селищного голови відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, депутатської діяльності, етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

16:12 17.05.2023

Позачергова сесія Березнегуватської селищної ради

28 березня 2023 року відбулася тридцята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання. До початку пленарного засідання було проведено спільне засідання постійних комісій селищної ради, на якому розглянуто практично всі питання порядку денного сесії.  Всього до порядку денного засідання було включено 38 питань.

16:24 29.03.2023

Пам'яті великого Кобзаря

В Березнегуватській громаді, за участі селищного голови Сергія Бойка, заступника селищного голови Віталія Галюка, начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Ганни Хижняк та керівного складу селищної організації ветеранів в особі Івана Пяткова і Миколи Клименка відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди річниці від дня народження всесвітньо відомого українського письменника.

14:54 09.03.2023

Двадцять восьма сесія селищної ради

14 грудня 2022 року відбулася двадцять восьма сесія селищної ради восьмого скликання. До порядку денного пленарного засідання було включено 9 питань.

10:23 15.12.2022

Після тривалої перерви

02 грудня 2022 року депутати Березнегуватської селищної ради зібрались після тривалої перерви на чергову сесію селищної ради. В роботі сесії взяли участь 21 депутат. Працювали оперативно і злагоджено. На початку засідання депутати і всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять старости Мурахівського старостинського округу Єжелова Олександра Анатолійовича.

14:44 05.12.2022

Комісія зі сплати податків

16.02.2022 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету Березнегуватської селищної ради.

16:09 17.02.2022

День єднання

На виконання Указу президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2022 року о 10.00 годині на центральній площі смт Березнегувате, за участю керівництва селищної ради, трудових колективів та військовослужбовців проведено урочисте підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України до Дня єднання.

11:21 16.02.2022

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2022 року Березнегуватський історико-краєзнавчий музей разом з публічною бібліотекою Березнегуватської селищної ради провели захід до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

17:16 15.02.2022