Двадцять восьма сесія селищної ради

14 грудня 2022 року відбулася двадцять восьма сесія селищної ради восьмого скликання. До порядку денного пленарного засідання було включено 9 питань.

10:23 15.12.2022

Після тривалої перерви

02 грудня 2022 року депутати Березнегуватської селищної ради зібрались після тривалої перерви на чергову сесію селищної ради. В роботі сесії взяли участь 21 депутат. Працювали оперативно і злагоджено. На початку засідання депутати і всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять старости Мурахівського старостинського округу Єжелова Олександра Анатолійовича.

14:44 05.12.2022

Комісія зі сплати податків

16.02.2022 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету Березнегуватської селищної ради.

16:09 17.02.2022

День єднання

На виконання Указу президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2022 року о 10.00 годині на центральній площі смт Березнегувате, за участю керівництва селищної ради, трудових колективів та військовослужбовців проведено урочисте підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України до Дня єднання.

11:21 16.02.2022

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2022 року Березнегуватський історико-краєзнавчий музей разом з публічною бібліотекою Березнегуватської селищної ради провели захід до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

17:16 15.02.2022

Засідання бюджетної комісії

24 січня 2022 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Участь в засіданні взяли селищний голова Бойко Сергій, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галюк Віталій, секретар селищної ради Юрченко Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради Ірина Слісаренко, головний бухгалтер селищної ради Зарецька Тетяна, начальник відділу з юридичних питань та роботи з персоналом селищної ради Сачук Наталія, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Хижняк Ганна, директор КНП «Березнегуватський ЦПМСД» Березнегуватської селищної ради Вавілін Олег, спеціалісти відділу земельних відносин селищної ради Гайдай Неля, Тарабріна Наталія.

17:17 24.01.2022